Magick and Occult
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magick and Occult

Magick, spells, history of Wicca
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 member introduction

Go down 
+14
Freya
Dajana
Selena13
Amadea
Lora Red Moon
TheMistiqalOne
ortodoxius
Eagle-1
buffy
black magic woman
suzy_f
Witchdoctor
Dr. Faust
redeemer
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Lora Red Moon
Apprentice
Apprentice
Lora Red Moon


Broj postova : 1
Age : 37
Localisation : Damned Castle...
Registration date : 12.07.2007

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 11:50 pm

EVO MENE OPET...BIVŠA BLACK DAWN....POZZS
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/loraredmoon
Dr. Faust
Mage
Mage
Dr. Faust


Broj postova : 194
Age : 32
Localisation : Rivendell
Registration date : 25.03.2007

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimepet srp 13, 2007 10:23 pm

Hah ja došao na forum nakon toliko vremena vidim netko nov a onon Black Dawn se ponovno regala... Heh
[Vrh] Go down
Amadea
Apprentice
Apprentice



Broj postova : 1
Registration date : 11.06.2008

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimesri lip 11, 2008 1:14 am

hejla ....ev ukratko ime mi je nikolina i iz vukovara sam....nova sam na forumu pa će dodavanje avatara i ostalo morat malo pričekati, sad nemam vremena zbog mature....inaće završavam jezićnu gimanziju....et to je sve za sada..... Very Happy
[Vrh] Go down
Selena13
Apprentice
Apprentice
Selena13


Broj postova : 2
Registration date : 21.09.2008

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimepon ruj 22, 2008 11:55 pm

hm.. neš se čudno dogodilo ja sam već naspisala post i sve je bilo super i sad dođem nakon jednog dana i više ne vidim to kaj sam napisala... no, dobro- ja sam jana, iz zagreba, studiram filozofiju i sociologiju i proučavam wiccu i keltsku magiju već nekoliko godina i tolko sam zaglibila u Irskoj i Engleskoj da uopće nisam potražila hrvatske forume koji se bave tim temama (zato jer sam večinom mislila da ih ni nema) no eto tu ste i baš mi je drago zbog toga! cherry

Blessed be!
[Vrh] Go down
Dajana
Apprentice
Apprentice
Dajana


Broj postova : 7
Registration date : 12.08.2008

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimečet lis 09, 2008 7:38 pm

Bok Selena13. Dobro došla! I ja sam se tek nedavno prijavila na forum . Odmah mi se svidio lijepo dizajniran ima otvoreno dosta zanimljivih tema. Napisala sam post ili dva. Postovi su tipa da se na nj. ne treba odgovarati ali sam ubrzo vidjela da je većina postova dosta starih i da baš ne stižu novi No . Baš mi je žao zbog toga jer forum nije pretrpan članovima i dosta bi se kvalitetno moglo komunicirati. Nadam se da će se ukljućit ljudi koje doista zanimaju teme pa da požemo spikati Razz !
Pozdrav sunny
[Vrh] Go down
Freya
Apprentice
Apprentice
Freya


Broj postova : 2
Registration date : 04.11.2009

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimesri stu 04, 2009 6:56 pm

Lijepi pozdrav svima iz Rijeke...

Evo još jednog člana u potrazi za istomišljenicima, i ljudima na istim ili sličnim putevima...em samotnice,

Ja sam Wiccan po opredjeljenju, iako kako idem putem samotnice, nisam odabrala ni jednu tradiciju koje bih se striktno pridržavala.

Evo, to je za sada od mene za početak... Wink
[Vrh] Go down
shadow
Apprentice
Apprentice
shadow


Broj postova : 34
Age : 44
Localisation : Bulgaria
Registration date : 19.02.2010

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimepet vel 19, 2010 4:00 pm

Здравейте.

Малко се учудих да видя реклама на този форум в bgtop, която е класация на български сайтове. Та от там се озовах тук.

Като гледам - от 2007 година почти никой не пише и не опитвате да държите форума активен. А е започнал добре. Нали не сте се предали?

Ако имате интерес, минете ми на гости- може да направим някоя и друга практика заедно. Добре сте дошли. Ето линк:

http://magiata.ucoz.com/

Smile))
[Vrh] Go down
http://wicca.ucoz.com
sama_el
Apprentice
Apprentice
sama_el


Broj postova : 23
Age : 29
Localisation : Zadar
Registration date : 06.04.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimesri tra 06, 2011 3:27 pm

Pozdrav svima.

Prvo ime mi je Roko, imam 16 godina i dolazim iz Zadra.
Bavim se paradigmom Zlatne Zore, 0=0 zasad.

Nadam se da ovaj forum nije mrtav.
Wink
[Vrh] Go down
Witchdoctor
Adept
Adept
Witchdoctor


Broj postova : 365
Age : 37
Localisation : Zgreb
Registration date : 10.01.2007

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimesri tra 06, 2011 5:31 pm

sama_el je napisao/la:
Pozdrav svima.

Prvo ime mi je Roko, imam 16 godina i dolazim iz Zadra.
Bavim se paradigmom Zlatne Zore, 0=0 zasad.

Nadam se da ovaj forum nije mrtav.
Wink

Nije mrtav, pokušavam ga oživiti, kao što vidiš, bio je jako živ prije, ali dugogodišnja neaktivnost ga je umrtvila, ali ne i ubila! kako si ti saznao za forum?
[Vrh] Go down
https://witchcraft.niceboard.com
sama_el
Apprentice
Apprentice
sama_el


Broj postova : 23
Age : 29
Localisation : Zadar
Registration date : 06.04.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimesri tra 06, 2011 6:03 pm

Witchdoctor je napisao/la:

Nije mrtav, pokušavam ga oživiti, kao što vidiš, bio je jako živ prije, ali dugogodišnja neaktivnost ga je umrtvila, ali ne i ubila! kako si ti saznao za forum?
Ja sam s net.hr-a.
[Vrh] Go down
Bamakhepa
Apprentice
Apprentice
Bamakhepa


Broj postova : 14
Age : 46
Localisation : Kumaon, UT, Indija
Registration date : 10.04.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimened tra 10, 2011 3:24 pm

Javljam se na duznost preko net.hr prozivke Very Happy
[Vrh] Go down
Bamakhepa
Apprentice
Apprentice
Bamakhepa


Broj postova : 14
Age : 46
Localisation : Kumaon, UT, Indija
Registration date : 10.04.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimened tra 10, 2011 3:32 pm

i tada uvidje koliko su stari postovi Very Happy

Ovo ni Haus ne bi reanimirao tongue
[Vrh] Go down
sama_el
Apprentice
Apprentice
sama_el


Broj postova : 23
Age : 29
Localisation : Zadar
Registration date : 06.04.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimened tra 10, 2011 5:46 pm

Pozdrav Bamakhepa!
Pokušaj napraviti neke dobre teme pa ćeš vidjeti da nije baš mrtvo sve.
[Vrh] Go down
shadow
Apprentice
Apprentice
shadow


Broj postova : 34
Age : 44
Localisation : Bulgaria
Registration date : 19.02.2010

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimened tra 10, 2011 6:10 pm

Bamakhepa je napisao/la:
i tada uvidje koliko su stari postovi Very Happy

Ovo ni Haus ne bi reanimirao tongue

Pa mislim da nema problem da se reanimira, stiga da se vlozi trud da se obnovi.
[Vrh] Go down
http://wicca.ucoz.com
Bamakhepa
Apprentice
Apprentice
Bamakhepa


Broj postova : 14
Age : 46
Localisation : Kumaon, UT, Indija
Registration date : 10.04.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimepon tra 11, 2011 3:54 pm

sama_el je napisao/la:
Pozdrav Bamakhepa!
Pokušaj napraviti neke dobre teme pa ćeš vidjeti da nije baš mrtvo sve.

Aj da vidimo Very Happy
[Vrh] Go down
Bamakhepa
Apprentice
Apprentice
Bamakhepa


Broj postova : 14
Age : 46
Localisation : Kumaon, UT, Indija
Registration date : 10.04.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimečet tra 14, 2011 1:06 pm

kako su se sad postovi napisani prije par dana pretvorili u danasnje na izborniku? :misli:

Vec pomislio da forum zivnuo...
[Vrh] Go down
Bamakhepa
Apprentice
Apprentice
Bamakhepa


Broj postova : 14
Age : 46
Localisation : Kumaon, UT, Indija
Registration date : 10.04.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimečet tra 14, 2011 1:07 pm

sad i putujem kroz vrijeme buduci mi stoji predhodni post danas u 3 pm, a onaj prije njega danas u 6 pm Very Happy
[Vrh] Go down
shadow
Apprentice
Apprentice
shadow


Broj postova : 34
Age : 44
Localisation : Bulgaria
Registration date : 19.02.2010

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimečet tra 14, 2011 6:18 pm

Cekaj malo. Uradimo neshto novo, ali oshte a rano da se kazuva. Ako uspeemo i bude gotovo, shte kazuvamo. Smile
[Vrh] Go down
http://wicca.ucoz.com
sama_el
Apprentice
Apprentice
sama_el


Broj postova : 23
Age : 29
Localisation : Zadar
Registration date : 06.04.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimepet tra 15, 2011 12:14 am

Bamakhepa je napisao/la:
sad i putujem kroz vrijeme buduci mi stoji predhodni post danas u 3 pm, a onaj prije njega danas u 6 pm Very Happy
Magija.

Ljudi zašto ne otvarate nove teme!? Sad
[Vrh] Go down
Bamakhepa
Apprentice
Apprentice
Bamakhepa


Broj postova : 14
Age : 46
Localisation : Kumaon, UT, Indija
Registration date : 10.04.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimepet tra 15, 2011 3:40 pm

sama_el je napisao/la:

Ljudi zašto ne otvarate nove teme!? Sad
Paa, meni je problem s jedne strane sto netarim is int kafea, sto znaci da bas ne mogu dugo visit. A napravit dobar uvod, posebno sto se tice istocnih tema (ajmo rec "moje" podrucje) koje su vise manje nepoznate, treba vremena. Kad se jos uzme da su na forumu tri osobe i da od toga nema potencijalno neke koristi nekako to uvijek ostane "zadnja rupa na svirali" ako ostane vremena kad sve ostalo na netu obavim, obicno ne ostane Embarassed

Naime ne mislim da ce sumanuto otvaranje novih tema donjet ljude samo po sebi. Da ih ima komentirali bi i na vec postojecima.
[Vrh] Go down
shadow
Apprentice
Apprentice
shadow


Broj postova : 34
Age : 44
Localisation : Bulgaria
Registration date : 19.02.2010

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimepet tra 15, 2011 6:26 pm

Bamakhepa je napisao/la:
A napravit dobar uvod, posebno sto se tice istocnih tema (ajmo rec "moje" podrucje) koje su vise manje nepoznate, treba vremena.

Znash li... S magiju i okultizam se zanimavam ot ka se znam, a ot ka ima net- se neshto pishem po tea vaprosi. Za toliko godine imam avtorski temi tolko, shtoto moem da izdam nekolko knigi. Ne razumem- ti nemash li tvoe v e-versija, koe da predstavish? Ja licno ocem da izcitam. Pa mislim da ne samo ja.

[Vrh] Go down
http://wicca.ucoz.com
Bamakhepa
Apprentice
Apprentice
Bamakhepa


Broj postova : 14
Age : 46
Localisation : Kumaon, UT, Indija
Registration date : 10.04.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimesub tra 16, 2011 2:55 pm

Nisam siguran da sam shvatio napisano... no danas su informacije onome kojeg zaista zanima relativno lako dostupne na netu, jedina prednost foruma je aktivna diskusija gdje se nesto dodatno razbistri, a to ima smisla ako ima vise sudionika. Ne mislim da ce stancanje tema tu pomoci, tj nije misljenje nego iskustvo, svi lokalni forumi ovako specializiranih sadrzaja koje sam posjetio (i sudjelovao i moderirao) nisu bili previse aktivni, najaktivniji su podforumi na vecim, opcim forumima.
[Vrh] Go down
shadow
Apprentice
Apprentice
shadow


Broj postova : 34
Age : 44
Localisation : Bulgaria
Registration date : 19.02.2010

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimesub tra 16, 2011 4:08 pm

Seki forum si ima strategia za razvitie (eli ko nema, to forum je mrtav). Ja imam sajt s forum za magija. Tam strategijata ne e diskusija. Strategijata je znanje i praksa. Evo rezultat:

member introduction - Page 2 Forum-st.


Ja procitah u "Istok" nekoi tvoi postove. Stanu mi zanimlivo. Molim za oshte i mnogo. Smile Ne za sumarno otvaranje na novi temi. Zelim da uvidim u hrvatsko kakvi su u pogleda na ljudite znanija i praktiki. study Molim.
[Vrh] Go down
http://wicca.ucoz.com
jMD
Apprentice
Apprentice
jMD


Broj postova : 9
Registration date : 21.05.2011

member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitimesub svi 21, 2011 9:00 pm

bok ljudi.. ja sam ovdje nov.

tu sam došao jer me zanimaju ovakve stvari, a i imam neka posebna pitanja za koja ću otvoriti posebne teme.

pozdrav svima, i uživajte! Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





member introduction - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: member introduction   member introduction - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
member introduction
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magick and Occult :: INTRO-
Forum(o)Bir: