Magick and Occult
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magick and Occult

Magick, spells, history of Wicca
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Katoličanstvo

Go down 
+3
buffy
redeemer
Witchdoctor
7 posters
Autor/icaPoruka
Witchdoctor
Adept
Adept
Witchdoctor


Broj postova : 365
Age : 37
Localisation : Zgreb
Registration date : 10.01.2007

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimeuto tra 03, 2007 6:58 pm

Što mislite o toj danas dominatnoj religijskoj struji? Dominantnoj barem što se Europe tiče...
[Vrh] Go down
https://witchcraft.niceboard.com
redeemer
Mage
Mage
redeemer


Broj postova : 183
Age : 37
Localisation : samobor
Registration date : 02.04.2007

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimeuto tra 03, 2007 10:17 pm

mwah, dominantna je
ali kolko je ona sad dobra to je druga stvar
ja osobno ne potičem i ne zagovaram katoličanstvo
jer mi se gadi ta sva lažna šema oko svećenstva
koje se okolo vozika u mercedesima
[Vrh] Go down
buffy
Mage
Mage
buffy


Broj postova : 121
Age : 32
Registration date : 21.03.2007

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimesri tra 04, 2007 11:34 pm

temelji se na lažima, nema veze ni s čim. svećenici, pap i ekipa, svi su vrlo kontradiktorni.
vidi se da ni sami ne znaju o čemu govore, samo žele skupit lovu od ljudi koje im vjeruju.
ali kad ne vide istinu, nek im uzimaju pare, nije da me briga, ne potječem it katoličanske obitelji, na sreću, mislim da bih poludila.
[Vrh] Go down
Black Da
Gost




Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimesri tra 04, 2007 11:49 pm

Poštujem svačiji izbor štovanja i religije,ne vrijeđam ničiju,ali mislim da su "tog" Boga stvorili ljudi samo da bi se nekome klanjali i vjerovali u nešto kada im treba da im pomogne...ali opet s druge strane tko zna ,možda je čak i postojao Isus,Djevica Marija itd...nikad se ne zna! Smile
[Vrh] Go down
Dr. Faust
Mage
Mage
Dr. Faust


Broj postova : 194
Age : 32
Localisation : Rivendell
Registration date : 25.03.2007

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimečet tra 05, 2007 9:38 am

Black Dawn je napisao/la:
Poštujem svačiji izbor štovanja i religije,ne vrijeđam ničiju,ali mislim da su "tog" Boga stvorili ljudi samo da bi se nekome klanjali i vjerovali u nešto kada im treba da im pomogne...ali opet s druge strane tko zna ,možda je čak i postojao Isus,Djevica Marija itd...nikad se ne zna! Smile

Isus je postojao. Čini mi se da su čak i našli tjeralicu iz rimskog doba koja opisuje Isusa. Ima još puno dokaza da je Isus postojao. A da li je bio Sin Božji to bi se dalo raspraviti.
[Vrh] Go down
Black Da
Gost




Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimečet tra 05, 2007 11:42 pm

Ne znam,mislilm da bi mi za to trebalo debeli dokazi...ali svatko vjeruje što želi,zar ne? Embarassed
[Vrh] Go down
Dr. Faust
Mage
Mage
Dr. Faust


Broj postova : 194
Age : 32
Localisation : Rivendell
Registration date : 25.03.2007

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimepet tra 06, 2007 12:12 am

Black Dawn je napisao/la:
Ne znam,mislilm da bi mi za to trebalo debeli dokazi...ali svatko vjeruje što želi,zar ne? Embarassed

Svatko vjeruje šta hoće da ali, ima zbilja puno dokaza da je Isus postojao ali to ću navesti sutra jer sad sam umoran da idem tražit po knjigama.
[Vrh] Go down
black magic woman
Apprentice
Apprentice
black magic woman


Broj postova : 37
Age : 35
Registration date : 08.04.2007

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimened tra 08, 2007 3:33 pm

U ono vrijeme kada su ljudi bili nepismeni i kada je bio Srednj vijek..bilo je užasno i u takvim vremenima čovijek treba nadu da ga drži na životu..U to vrijeme je bilo najlakše prodat spiku o Bogu i kraljevstvu nebeskom i naplaćivati oprost grijeha i od toga živjeti. A pošto su svećenici bili najobrazovaniji praktički su ispirali mozak narodu i tako do dana današnjeg. Crkva je najveća institucija za drpit lovu.
[Vrh] Go down
Dr. Faust
Mage
Mage
Dr. Faust


Broj postova : 194
Age : 32
Localisation : Rivendell
Registration date : 25.03.2007

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimened tra 08, 2007 5:24 pm

black magic woman je napisao/la:
U ono vrijeme kada su ljudi bili nepismeni i kada je bio Srednj vijek..bilo je užasno i u takvim vremenima čovijek treba nadu da ga drži na životu..U to vrijeme je bilo najlakše prodat spiku o Bogu i kraljevstvu nebeskom i naplaćivati oprost grijeha i od toga živjeti. A pošto su svećenici bili najobrazovaniji praktički su ispirali mozak narodu i tako do dana današnjeg. Crkva je najveća institucija za drpit lovu.

U neku ruku točno da. Bilo je tako.
[Vrh] Go down
Witchdoctor
Adept
Adept
Witchdoctor


Broj postova : 365
Age : 37
Localisation : Zgreb
Registration date : 10.01.2007

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimeuto tra 10, 2007 8:29 pm

black magic woman je napisao/la:
U ono vrijeme kada su ljudi bili nepismeni i kada je bio Srednj vijek..bilo je užasno i u takvim vremenima čovijek treba nadu da ga drži na životu..U to vrijeme je bilo najlakše prodat spiku o Bogu i kraljevstvu nebeskom i naplaćivati oprost grijeha i od toga živjeti. A pošto su svećenici bili najobrazovaniji praktički su ispirali mozak narodu i tako do dana današnjeg. Crkva je najveća institucija za drpit lovu.

Upravo to! Potpisujem Wink
[Vrh] Go down
https://witchcraft.niceboard.com
buffy
Mage
Mage
buffy


Broj postova : 121
Age : 32
Registration date : 21.03.2007

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimeuto tra 17, 2007 11:45 pm

odgojena sam tako da vjerujem u Biga, ali ne na način kakvim ga crkva prikazuje. Vjerujem da postoji energija koja je stvorila svemir, koja svijet drži u ravnoteži
[Vrh] Go down
jMD
Apprentice
Apprentice
jMD


Broj postova : 9
Registration date : 21.05.2011

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimesub svi 21, 2011 9:41 pm

ja sam sličnog mišljenja kao i buffy - odgojen sam kao kršćanin, ali se danas nazivam agnostikom.

znate ono, vjerujem da nešto postoji, ali smatram da nikad nećemo otkriti što je to zapravo. tako ja to shvaćam.

zanima me i wicca, a to je i jedan od razloga zašto sam i došao na ovaj forum. tko zna, možda se i "prebacim" na wiččanstvo (ili kako se to već zove Smile ).
[Vrh] Go down
Iknar
Apprentice
Apprentice



Broj postova : 1
Registration date : 03.06.2011

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimepet lip 03, 2011 10:14 am

jMD je napisao/la:
ja sam sličnog mišljenja kao i buffy - odgojen sam kao kršćanin, ali se danas nazivam agnostikom.

znate ono, vjerujem da nešto postoji, ali smatram da nikad nećemo otkriti što je to zapravo. tako ja to shvaćam.

zanima me i wicca, a to je i jedan od razloga zašto sam i došao na ovaj forum. tko zna, možda se i "prebacim" na wiččanstvo (ili kako se to već zove Smile ).

ukratko Bog postoji,trojedini je Bog,Otac,Sin i DUh Sveti,a ako se koji covjek zeli spasiti to moze preko Isusa Krista,a ne preko raznih gluposti na ovome foruumu kako se mnogi dozivljavaju
[Vrh] Go down
jMD
Apprentice
Apprentice
jMD


Broj postova : 9
Registration date : 21.05.2011

Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitimened lip 05, 2011 5:05 pm

daj dokaži da bog postoji, ne možeš samo ovako doći i takvo nešto napisati...

i btw, forum se preselio ovdje: http://witchcraft.do.am/forum/
[Vrh] Go down
Sponsored content





Katoličanstvo Empty
PostajNaslov: Re: Katoličanstvo   Katoličanstvo Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Katoličanstvo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magick and Occult :: Religije-
Forum(o)Bir: