Magick and Occult
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magick and Occult

Magick, spells, history of Wicca
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
jMD
Apprentice
Apprentice
jMD


Broj postova : 9
Registration date : 21.05.2011

di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya? Empty
PostajNaslov: di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya?   di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya? Icon_minitimesub svi 21, 2011 9:38 pm

prije par dana sam našao bratovu knjigu iz vjeronauka, pa sam je onako malo prolistao.. inače sam agnostik, pa mi je ova knjiga bila dosta smiješna Smile

ne želim vas sad zamarati sa svojim osobnim shvaćanjima religije i zašto mi je sve to smiješno (iako vjerujem da se i vi tako osjećate), pa ću prijeći direktno na poantu. Arrow

znači knjiga se zove Satanic Bible, a napisao ju je Anton LaVey, koji je btw i osnivač sotonističke crkve. pa eto, ova knjiga bi mogla biti još zabavnija od obične biblije Very Happy

htio bi to malo prolistati, a ne znam gdje je nabaviti. gledao sam u knjižnicama, ali oni ne drže ovakve knjige (pitam se zašto lol! ). također, nemam nijednog sotonističkog prijatelja koji bi ovo mogao posjedovati.

što mislite, gdje bi ovo mogao naći?


podpitanje: postoji li na ovom forumu tipka 'najnoviji postovi'? i gdje se nalazi?
[Vrh] Go down
Bamakhepa
Apprentice
Apprentice
Bamakhepa


Broj postova : 14
Age : 46
Localisation : Kumaon, UT, Indija
Registration date : 10.04.2011

di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya? Empty
PostajNaslov: Re: di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya?   di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya? Icon_minitimened svi 22, 2011 12:06 am

na hrvatskom vjerojatno nigdje (ne znam je li prevedena)

na engleskom vjerojatno svugdje (sa dva i po klika misem)

Ali nije ti to neka preozbilja okultna literatura. Vise socialno-filozofska liberalna razmatranja sa dozom vjerske provokacije, biznisa i prstohvatom kultoidnosti.
[Vrh] Go down
jMD
Apprentice
Apprentice
jMD


Broj postova : 9
Registration date : 21.05.2011

di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya? Empty
PostajNaslov: Re: di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya?   di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya? Icon_minitimened svi 22, 2011 7:27 pm

našao, čitao. glupost!
[Vrh] Go down
Sponsored content





di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya? Empty
PostajNaslov: Re: di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya?   di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
di nabaviti sotonističku bibliju antona laveya?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magick and Occult :: Okultna literatura-
Forum(o)Bir: