Magick and Occult
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magick and Occult

Magick, spells, history of Wicca
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zazivanje Ozirisa

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Witchdoctor
Adept
Adept
Witchdoctor


Broj postova : 365
Age : 37
Localisation : Zgreb
Registration date : 10.01.2007

Zazivanje Ozirisa Empty
PostajNaslov: Zazivanje Ozirisa   Zazivanje Ozirisa Icon_minitimened svi 13, 2007 10:25 pm

Hear me, Osiris, for I am true of voice!
Come forth to dwell in thine image that I may adore thee and converse with thee!
Osiris, Lord of the Black Land and Foremost of the Westerners! Thee, thee I invoke!
Thou whose skin is green like the leaves of the Lotus! Thee, thee I invoke!
Thou who bearest the Crook and Flail crossed upon thy breast! Thee, thee I invoke!
Osiris, Slain and Risen! Eternal living god! Thee, thee I invoke!
Ruler of the Duat and Lord of Resurrection! Thee, thee I invoke!
Thou who hath brought the secrets of civilization to the world! Thee, thee I invoke!
Lord of the Fertile Waters, who brings forth the vitality of the Earth! Thee, thee I invoke!
Osiris! King of Kings, Lord of Lords, Ruler of Rulers! Thee, thee I invoke!
[Vrh] Go down
https://witchcraft.niceboard.com
buffy
Mage
Mage
buffy


Broj postova : 121
Age : 32
Registration date : 21.03.2007

Zazivanje Ozirisa Empty
PostajNaslov: Re: Zazivanje Ozirisa   Zazivanje Ozirisa Icon_minitimepon svi 21, 2007 10:42 pm

Thou whose skin is green like the leaves of the Lotus! Thee, thee I invoke!
Thou who bearest the Crook and Flail crossed upon thy breast! Thee, thee I invoke!

please prevedi jer ovaj dio nisam shvatila. gdje nađeš sve te rituale?
prizivanje ozirisa, to ne može baš svatko, šta ne? mislim bilo bi pre jednostavno, kad bi ja sad sjela, izgovorila riječi i aj bok. please možeš li pojasnit kako se zapravo prizivanje izvodi i koliko mi predznanje i iskustvo treba. mislim ne može se baš s ovim početi ili
[Vrh] Go down
Witchdoctor
Adept
Adept
Witchdoctor


Broj postova : 365
Age : 37
Localisation : Zgreb
Registration date : 10.01.2007

Zazivanje Ozirisa Empty
PostajNaslov: Re: Zazivanje Ozirisa   Zazivanje Ozirisa Icon_minitimeuto svi 22, 2007 4:05 pm

buffy je napisao/la:
Thou whose skin is green like the leaves of the Lotus! Thee, thee I invoke!
Thou who bearest the Crook and Flail crossed upon thy breast! Thee, thee I invoke!

please prevedi jer ovaj dio nisam shvatila. gdje nađeš sve te rituale?
prizivanje ozirisa, to ne može baš svatko, šta ne? mislim bilo bi pre jednostavno, kad bi ja sad sjela, izgovorila riječi i aj bok. please možeš li pojasnit kako se zapravo prizivanje izvodi i koliko mi predznanje i iskustvo treba. mislim ne može se baš s ovim početi ili

Prijevod: Tebe, kojem je koža zelena poput lotosa! Tebe, tebe zazivam!
Ti, koji nosiš Srp i Mlat prekrižene na prsima! Tebe, tebe zazivam!

Za ovakvo zazivanje trebaš imati dosta iskustva, prije svega trebaš se znati zaštiti prije svakog rituala, bacanja čini i sl. Preporučam Ritual Pentagrama, za koji opet treba iskustva... Ali za početak si možeš vizualizirati ogromnu žutu loptu unutar koje se nalaziš! Nju doživljavaš kao zaštitu. istina, ne može se s ovim počet....
[Vrh] Go down
https://witchcraft.niceboard.com
buffy
Mage
Mage
buffy


Broj postova : 121
Age : 32
Registration date : 21.03.2007

Zazivanje Ozirisa Empty
PostajNaslov: Re: Zazivanje Ozirisa   Zazivanje Ozirisa Icon_minitimesri svi 23, 2007 11:50 pm

Witchdoctor je napisao/la:
Preporučam Ritual Pentagrama, za koji opet treba iskustva... Ali za početak si možeš vizualizirati ogromnu žutu loptu unutar koje se nalaziš! Nju doživljavaš kao zaštitu.

ali ako i za Ritual Pentagrama treba iskustvo, zašto mi to preporučaš? probat ću kad mi pojasniš malo to sa zaštitom prije Rituala. nije mi baš jasno. scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zazivanje Ozirisa Empty
PostajNaslov: Re: Zazivanje Ozirisa   Zazivanje Ozirisa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zazivanje Ozirisa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magick and Occult :: Mistika-
Forum(o)Bir: