Magick and Occult
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magick and Occult

Magick, spells, history of Wicca
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Reinkarnacija

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Witchdoctor
Adept
Adept
Witchdoctor


Broj postova : 365
Age : 37
Localisation : Zgreb
Registration date : 10.01.2007

Reinkarnacija Empty
PostajNaslov: Reinkarnacija   Reinkarnacija Icon_minitimepet tra 20, 2007 8:08 pm

Vjerujete li u to? Što za vas znači reinkarnacija? znate li možda što ste bili u prošlom životu?
[Vrh] Go down
https://witchcraft.niceboard.com
redeemer
Mage
Mage
redeemer


Broj postova : 183
Age : 36
Localisation : samobor
Registration date : 02.04.2007

Reinkarnacija Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija Icon_minitimepet tra 20, 2007 9:57 pm

a vjeruju oni indijci u to, dobro, ne samo oni
al ja sam suzdržana
al neam blage kaj sam bila u prošlom životu
kao, rješavala sam neki test, pa mi je ispalo da sam
blia neki poznati istraživač.
[Vrh] Go down
buffy
Mage
Mage
buffy


Broj postova : 121
Age : 32
Registration date : 21.03.2007

Reinkarnacija Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija Icon_minitimesub tra 21, 2007 12:19 am

znam šta je reinkarnacija. mislima da je moguća. nemam pojma šta sam bila u prošlom životu, ali bih voljela znati.

Witch znaš li ti šta si bio u prošlom životu? (ako vjeruješ u reinkarnaciju, naravno) Smile
[Vrh] Go down
Witchdoctor
Adept
Adept
Witchdoctor


Broj postova : 365
Age : 37
Localisation : Zgreb
Registration date : 10.01.2007

Reinkarnacija Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija Icon_minitimesub tra 21, 2007 4:34 pm

buffy je napisao/la:
znam šta je reinkarnacija. mislima da je moguća. nemam pojma šta sam bila u prošlom životu, ali bih voljela znati.

Witch znaš li ti šta si bio u prošlom životu? (ako vjeruješ u reinkarnaciju, naravno) Smile

Bio sam visoki svećenik u Indiji... tako barem kaže jedan test... zadnji put sam živio prije skoro 300 godina
[Vrh] Go down
https://witchcraft.niceboard.com
buffy
Mage
Mage
buffy


Broj postova : 121
Age : 32
Registration date : 21.03.2007

Reinkarnacija Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija Icon_minitimesub tra 21, 2007 8:18 pm

Witchdoctor je napisao/la:
buffy je napisao/la:
znam šta je reinkarnacija. mislima da je moguća. nemam pojma šta sam bila u prošlom životu, ali bih voljela znati.

Witch znaš li ti šta si bio u prošlom životu? (ako vjeruješ u reinkarnaciju, naravno) Smile

Bio sam visoki svećenik u Indiji... tako barem kaže jedan test... zadnji put sam živio prije skoro 300 godina

znači ti si nazadovao Laughing lol!

kakav test, želim zant šta sam bila u prošlom životu. ako si rješavao na internetu, please napiši mi link.
[Vrh] Go down
Witchdoctor
Adept
Adept
Witchdoctor


Broj postova : 365
Age : 37
Localisation : Zgreb
Registration date : 10.01.2007

Reinkarnacija Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija Icon_minitimesub tra 21, 2007 9:03 pm

buffy je napisao/la:
Witchdoctor je napisao/la:
buffy je napisao/la:
znam šta je reinkarnacija. mislima da je moguća. nemam pojma šta sam bila u prošlom životu, ali bih voljela znati.

Witch znaš li ti šta si bio u prošlom životu? (ako vjeruješ u reinkarnaciju, naravno) Smile

Bio sam visoki svećenik u Indiji... tako barem kaže jedan test... zadnji put sam živio prije skoro 300 godina

znači ti si nazadovao Laughing lol!

kakav test, želim zant šta sam bila u prošlom životu. ako si rješavao na internetu, please napiši mi link.

ne znači da opet neću postat svećenik(ne katolički naravno)... pa tek mi je 20 Very Happy Cool
[Vrh] Go down
https://witchcraft.niceboard.com
Dr. Faust
Mage
Mage
Dr. Faust


Broj postova : 194
Age : 32
Localisation : Rivendell
Registration date : 25.03.2007

Reinkarnacija Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija Icon_minitimesub tra 21, 2007 9:50 pm

Možeš nekako nabavit taj test i za nas?
Baš me zanima šta sam bio u prošlom životu.
[Vrh] Go down
Black Da
Gost




Reinkarnacija Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija Icon_minitimeuto tra 24, 2007 9:40 pm

Vjerujem u reinkarnaciju...tko zna što ćemo biti i u budućem životu Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Reinkarnacija Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Reinkarnacija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magick and Occult :: Mistika-
Forum(o)Bir: