Magick and Occult
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magick and Occult

Magick, spells, history of Wicca
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Utjecaj mističnog na svakodnevni život

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
sama_el
Apprentice
Apprentice
sama_el


Broj postova : 23
Age : 29
Localisation : Zadar
Registration date : 06.04.2011

Utjecaj mističnog na svakodnevni život Empty
PostajNaslov: Utjecaj mističnog na svakodnevni život   Utjecaj mističnog na svakodnevni život Icon_minitimečet tra 07, 2011 11:48 pm

Kako utječu vaša uvjerenja na svakodnevni život? Je li vaša praksa čisto ubijanje vremena
ili prenosite sva svoja iskustva na razne životne situacije?
Mislim da onaj tko se uistinu bavi ezoterijom i raznim transcendentalnim aktivnostima mora
osjetiti nekakav utjecaj na svoj um. Ja znam da sam se promijenio.
Jeste li se vi promijenili?
[Vrh] Go down
Witchdoctor
Adept
Adept
Witchdoctor


Broj postova : 365
Age : 37
Localisation : Zgreb
Registration date : 10.01.2007

Utjecaj mističnog na svakodnevni život Empty
PostajNaslov: Re: Utjecaj mističnog na svakodnevni život   Utjecaj mističnog na svakodnevni život Icon_minitimepet tra 08, 2011 12:26 am

sama_el je napisao/la:
Kako utječu vaša uvjerenja na svakodnevni život? Je li vaša praksa čisto ubijanje vremena
ili prenosite sva svoja iskustva na razne životne situacije?
Mislim da onaj tko se uistinu bavi ezoterijom i raznim transcendentalnim aktivnostima mora
osjetiti nekakav utjecaj na svoj um. Ja znam da sam se promijenio.
Jeste li se vi promijenili?

Apsolutno, moć misli je nevjerojatna... Ne znak ako ste čitali knjigu/gledali film Tajna, ali puno istine ima u tome... Zakon privlačnosti je u biti temeljni zakon postojanja. Ono što pošalješ u Svemir, trostruko se vraća(stara vještičja), bilo "loše" ili "dobro", jer ni jedno u biti ne postoji. Postoji samo Moć i oni koji je se boje.
[Vrh] Go down
https://witchcraft.niceboard.com
shadow
Apprentice
Apprentice
shadow


Broj postova : 34
Age : 44
Localisation : Bulgaria
Registration date : 19.02.2010

Utjecaj mističnog na svakodnevni život Empty
PostajNaslov: Re: Utjecaj mističnog na svakodnevni život   Utjecaj mističnog na svakodnevni život Icon_minitimepet tra 08, 2011 7:15 am

E=mc na 2
Energija e ekvivalentna na materija. Ovo - energija i materija, oni nisu 2 razlishni neshta. Taka i magiata e samo oste edan nacin da se opisuva Vselenata, koja e energija, koja e materija. A Vselenata ne e razdelena po materja\energija. Ona si e ona. Magija e sila, koja ni veze s Vselena. A ritual e samo ukrasa. Ne e potreben ritual.

Zanimaniata s magia nemat smisal, koga ne sa cast ot zivota i magija trebva da se potrebeva na mesto. Ono se edno da smo ucili karate i kutu se sbijemo s nekoj, da ne mojemo nisto karatesko da napraimo u zashtita. Ne redi da ni Utjecaj mističnog na svakodnevni život Smiley11 , pa mi da si odimo dom i tam da se praimo na karatisti. Taka e i s praktikata u magijata.
[Vrh] Go down
http://wicca.ucoz.com
sama_el
Apprentice
Apprentice
sama_el


Broj postova : 23
Age : 29
Localisation : Zadar
Registration date : 06.04.2011

Utjecaj mističnog na svakodnevni život Empty
PostajNaslov: Re: Utjecaj mističnog na svakodnevni život   Utjecaj mističnog na svakodnevni život Icon_minitimepet tra 08, 2011 4:45 pm

shadow je napisao/la:
E=mc na 2
Energija e ekvivalentna na materija. Ovo - energija i materija, oni nisu 2 razlishni neshta. Taka i magiata e samo oste edan nacin da se opisuva Vselenata, koja e energija, koja e materija. A Vselenata ne e razdelena po materja\energija. Ona si e ona. Magija e sila, koja ni veze s Vselena. A ritual e samo ukrasa. Ne e potreben ritual.

Zanimaniata s magia nemat smisal, koga ne sa cast ot zivota i magija trebva da se potrebeva na mesto. Ono se edno da smo ucili karate i kutu se sbijemo s nekoj, da ne mojemo nisto karatesko da napraimo u zashtita. Ne redi da ni Utjecaj mističnog na svakodnevni život Smiley11 , pa mi da si odimo dom i tam da se praimo na karatisti. Taka e i s praktikata u magijata.
Istina (koliko sam shvatio pirat)! Svakodnevnicu i ezoteriju treba uskladiti da bismo izvukli maksimum od obiju stvari, ali pretpostavljam da se taj proces događa prirodno osim ako ustrajemo na stvaranju nekog duševnog poremećaja.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Utjecaj mističnog na svakodnevni život Empty
PostajNaslov: Re: Utjecaj mističnog na svakodnevni život   Utjecaj mističnog na svakodnevni život Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Utjecaj mističnog na svakodnevni život
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magick and Occult :: Mistika-
Forum(o)Bir: