Magick and Occult
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magick and Occult

Magick, spells, history of Wicca
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Svrbi me dlan...

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Witchdoctor
Adept
Adept
Witchdoctor


Broj postova : 365
Age : 37
Localisation : Zgreb
Registration date : 10.01.2007

Svrbi me dlan... Empty
PostajNaslov: Svrbi me dlan...   Svrbi me dlan... Icon_minitimened svi 20, 2007 5:48 pm

Vjerujete li u ovakva praznovjerja? Događa li vam se katkad da se uistinu dogodi nešto nakon takvog "znaka"? Osobno vjerujem u takve stvari, donekle... Primjerice, svaki put kad me zasvrbi lijevi dlan dobijem neke veće novce, a kad me zasvrbi desni, moram na nešto dosta potrošit...
[Vrh] Go down
https://witchcraft.niceboard.com
buffy
Mage
Mage
buffy


Broj postova : 121
Age : 32
Registration date : 21.03.2007

Svrbi me dlan... Empty
PostajNaslov: Re: Svrbi me dlan...   Svrbi me dlan... Icon_minitimepon svi 21, 2007 10:31 pm

Witchdoctor je napisao/la:
Vjerujete li u ovakva praznovjerja? Događa li vam se katkad da se uistinu dogodi nešto nakon takvog "znaka"? Osobno vjerujem u takve stvari, donekle... Primjerice, svaki put kad me zasvrbi lijevi dlan dobijem neke veće novce, a kad me zasvrbi desni, moram na nešto dosta potrošit...

moram priznat da me dlanovi rijetko svrbe, a ako me i zasvrbi lijevi ne dobijem neke pare, ali isto tako i ne trošim kad me zasvrbi desni.
usput, drago mi je što dobiješ pare kad te dlan malo zaasvrbi, profitabilno je to. pa ti se onda češi i kad te ne svrbi lol!
[Vrh] Go down
 
Svrbi me dlan...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Magick and Occult :: Mistika-
Forum(o)Bir: